Teamet

Charlotta Ranert

Founder & Creative Director
charlotta@moveat.co

Favoritmat: Janssons frestelse & en OP Andersson.

Simon

Simon Håkansson

CEO
simon@moveat.co

Favoritmat: En Quattro Stagioni på Riviera di Ponente.

Ninni Bander

Project Manager
ninni@moveat.co

Favoritmat: Kräftor, räkor, hummer & musslor.

Sanna Ohlander

Project Manager
sanna@moveat.co

Favoritmat: Matvetesallad, grönkål, kimchi & ägg.

Lina Nilsson

Project Manager
lina@moveat.co

Favoritmat: King crab cakes, surdegsbröd, citron & brynt smör.

Ida Eriksson

Administrator
ida@moveat.co

Favoritmat: Pitepalt med skirat smör.

Linda Christersdotter Ågren

Project Manager

Linda börjar snart hos oss!

Marie Sundin Lundberg

Project Manager

Marie börjar snart hos oss!